En çapkın burç!
Astroloji / 14 May 2018 / Rujizi

Hangi burcun erkekleri çapkın, hangileri sadık ve hangileri aldatmaya meyilli.

Sevgili hanımlar, panik yok  kiss astroloji size yardım edecek....

Sevdiğinizin kişinin burcunu öğrenin ve hemen bilgilenin bakalım, size ne kadar sadık kiss

İLGİNİ ÇEKEBİLİR RUJ İZİ ASTROLOJİ HABERLERİ

KoçKoç burcu erkekleri için güzel çirkin pek fark etmez. Eğer bir kadını gözlerine kestirirlerse bir av gibi takip eder ve yakalamak için elinden geleni yapar. Bununla da kalmaz bir başkasını gördüğünde onu da etkilemeye çalışır.

BoğaBoğa erkeğinin pek aldatma çapkınlık gibi şeylerde gözü olmasa da eğer yemek yapmak ve cinsellik konusunda başarılı değilseniz aldatılmaya hazır olun.

İkizlerKonuşma ve yazışmada gayet iyi oldukları gibi doğuştan karizmatik bir yapıları vardır. Onların elde edemeyeceği kadın yoktur diyebiliriz. İşin ilginç tarafı kadınlar da zaten fazlasıyla bu burcun erkeklerini çekici bulduğu için pek aldatmaktan söz edemeyiz.

YengeçEvine, ailesine ve kadınına karşı çok duyarlıdırlar. Fakat mutsuz bir evliliği veya ilişkisi varsa yürür izini belli etmezler. Anlayış, sevgi ve sevecenlikle yaklaşan bir kadına hayır diyemezler. Fakat her seferinde de evlerine ve eşlerine geri dönmeyi seçerler.

AslanAslan burcu aşk erkeğidir. Fişek gibi, ateş gibidirler. Kaçsalar bile kovalanırlar ve vazgeçilmezler. Aldatmayı da aşk için yaptım derler.

BaşakDaldan dala konmayı sevmezler. Hijyen önemlidir onlar için ve hastalıklardan da çok fazla korkarlar. Mantık Başak erkeği için önemli olduğundan her şeyde bir mantık ararlar. Bu nedenle de pek aldatmaya fırsatları yoktur.

TeraziTerazi erkeğine hayır diyebilecek kadın sayısı oldukça azdır. Karizmatik ve Venüs erkeğidirler. Naziktirler ve bir kadına göz ucuyla bakmaları bile kadınları etkiler. Ardından romantizm kokan bir gece ve aldatmayı kolayca başarabilirler.

AkrepFırsat yaratmayı ve değerlendirmeyi, aldatıp sonradan kamufle etmeyi iyi bilirler. Kadınlar Akrep burcu erkeğini ihtirasla arzular ve bu erkekler için seks çocuk oyuncağıdır.

YayMaceraya düşkün Yay erkekleri için her mekan ve her yer değerlendirilebilir. Gezmeyi, görmeyi incelemeyi severler. Elbette ki kadınlar da bu keşfin bir parçasıdır. Bağlasanız bile duramazlar. Ok ve fişek gibidirler.

OğlakOğlak erkekleri gizli bir şehvete sahiptirler. Aldatmak pek onlara göre değildir. İşine gücüne çok sahip çıktığı için bu gibi durumlara pek vakit ayırmazlar. Zaten bulsalar da armudun sapı üzümün çöpü dedikleri için kimseyi kolay beğenmezler. Beğendiği kadınla zaten evlenmeyi düşünürler.

KovaÖzgürlüklerine düşkün, arkadaş canlısı, eğlenceyi seven, akıl oyunları konusunda usta olan ve kolay etkileyen Kova erkeklerini eve bağlamak oldukça zordur. Ancak kadınlar aldatılsalar da Kova erkeklerine karşı koymakta zorlanırlar.

BalıkBalık erkeği romantiktir ve ona hayır diyebilecek kadın sayısı çok azdır. Gel gitleri, bakışları, sözleri, sabah söylediğini akşam unutan halleri kadınları çeker. Her limanda bir sevgili sözü tam da Balık erkeği için söylenmiştir.(1 kere öpülmüş)
0
0
0
s2smodern